Zalogowany jako: .   Wyloguj się

Anestezjolog

Zobacz artykuły na temat:bólznieczulenieanestezjolog
Anestezjolog jest specjalistą w dziedzinie znieczulania i usypiania do zabiegów i operacji, zmniejszania bólu wszelakiego pochodzenia oraz utrzymywaniem życia. Zajmuje się także opieką okołooperacyjną pacjenta, na którą składają się przygotowanie pacjenta do znieczulenia, wykonanie znieczulenia, opieka podczas całego okresu znieczulenia, likwidacja znieczulenia, wybudzenie oraz kontrola stanu zdrowia po zabiegach i operacjach. Anestezjolog zajmuje się również w szczególności pacjentami z ostrą niewydolnością wielu narządów, do której może dojść w wyniku urazu lub ciężkiej choroby ogólnoustrojowej, tj. sepsy, czy nowotworu.

Uwaga! Powyższa porada jest jedynie sugestią i nie może zastąpić wizyty u specjalisty. Pamiętaj, że w przypadku problemów ze zdrowiem należy bezwzględnie skonsultować się z lekarzem!

Jakie objawy wskazują na chorą trzustkę? [video]

Chcesz skomentować artykuł? lub wypowiedz się jako gość:

Autor:
Komentarz:
Liczba komentarzy: 2
dodano: 21:56 2015-03-30 przez: ~rfefefw (89.67.*.*)
czy ktos z was moze polecic jakas placowke z katowic? slyszalam o www.mediso.pl ale nie wiem do konca co sadzic
dodano: 11:10 2013-11-22 przez: ~Gość (89.75.*.*)
Generalnie totalnie głupi i dezorientujący artykuł. Niczego nie wyjaśnia. Jestem specjalistą anestezjologii i Intensywnej Terapii bo to jest nazwa specjalizacji. Trwa 6 lat, a to czym się zajmuje lekarz anestezjolog odbiega od pani relacji.
 

Zobacz także:

 
 
Zamów darmowy newsletter
Milena Grela-Parandyk

Milena Grela-Parandyk

Psycholog.
ZOSTAŃ NASZYM EKSPERTEM